Hizmetlerimiz - Shaggy Halı Yıkama

Shaggy Halı Yıkama


Shaggy Halı Yıkama

Shaggy Halı Yıkama

Kurulduğu günden bu yana shaggy halı yıkama konusunda Mirkerem Halı ve Çamaşır Yıkama müşterilerine en kaliteli hizmet vermektedir.

Shaggy Halı Yıkama Nasıl Olmalıdır?

Shaggy halılar son zamanlarda ülkemizde oldukça rağbet gören uzun tüyleri olan bir halı çeşididir. Uzun tüyleri olan shaggy halılar bu tüyler yüzünden aralarına giren toz, kıl, pislik gibi maddelerin temizlenmesi zor ve çok zahmetli bir iştir. Mirkerem Halı ve Çamaşır Yıkama olarak shaggy halı yıkama için en güvenli ve en kaliteli hizmet veren sektöründeki en iyilerdendir. Shaggy halınız yıkanmasını talep ettiğinizde servimiz ücretsiz olarak adresinizden halılarınızı alıp fabrikamıza getirilmektedir. Firmaya gelen halılar uzman ekibimiz tarafından kontrol edilerek lekeleri tespit edilmektedir. Halıların ölçümleri yapılır ve kayıt altına alınır. Daha sonra shaggy halılar full otomatik toz alma makinelerinde içerisinde bulunan bütün maddelerden arındırılır. Bu işlemin sonunda halılar ön yıkama ve çalkalama makinelerinde ayrı ayrı yıkanır. Yıkama yapılırken sağlığa zarar vermeyen özel bitki özlü şampuanlar kullanılmaktadır. Profesyonel eğitimli elemanlarımız tam otomatik makineler ile el değmeden yıkama yapılır. Yıkama işlemleri tamamlandıktan sonra sıkma işlemi yapılarak sularından arındırılır. Son olarak kurutma yapılır ve özenle paketlenerek adreslerinize teslim edilmektedir.

Shaggy Halı Yıkama Önemi

Halıların içerisini görmek çokda mümkün değildir. Özellikle shaggy halıların tüylerinin uzun olması sebebiyle toz, kir, ölü deriler, kıl ve bakteriler gibi istenmeyen birçok maddeleri içinde barındırır. Shaggy halı yıkama firmaları halılarda bulunan bu maddelerden kurtulmak için en kaliteli yıkama işlemini uygulamaktadır. Shaggy halıların içindeki bakteriler zamanla sağlığımızı da tehdit etmeye ve hastalıklara sebep olmaya başlar. Bu bakterilerden kurtulmak için shaggy halıların yıkanması şarttır. Sağlığımız ve hastalıklardan korunmak adına shaggy halıların yıkanması çok önemlidir. Shaggy halılarınız gönül rahatlığı ile en hijyenik ortamlarda özenle yıkanmaktadır.

Etiketler : Malatya Halı Yıkama , Malatya Halı Yıkama Firmaları , Malatya Halı Yıkama Firması